League Action&Trend Ladies League 2020 Runda 6
V = Vann, F = Förlorat, S = Slips, W.O = Walk Over, P = Poäng
Grupo 1
FrBuW.OPTLagTeam DellbackTuvnersBredlexTeam HEMALAG HasselBlue Queens
1410012Team Dellback5-7 / 3-66-3 / 6-36-4 / 6-36-1 / 6-06-1 / 6-0
230009Tuvners7-5 / 6-32020-10-01 19:00:006-4 / 6-02020-09-30 17:30:006-4 / 6-3
331009Bredlex3-6 / 3-62020-10-01 19:00:006-2 / 6-36-4 / 6-46-0 / 6-2
423006Team HEMA4-6 / 3-64-6 / 0-62-6 / 3-66-2 / 7-61-6 / 6-1 / 6-2
513003LAG Hassel1-6 / 0-62020-09-30 17:30:004-6 / 4-62-6 / 6-76-2 / 6-4
605001Blue Queens1-6 / 0-64-6 / 3-60-6 / 2-66-1 / 1-6 / 2-62-6 / 4-6


Grupo 2
FrBuW.OPTLagUnderdogsEvander/SchoriTeam El CotoJenny/FridaTeam MPTeam Jägersro Dam
730009Underdogs2020-10-05 17:30:006-3 / 6-12020-10-01 17:30:006-0 / 6-06-3 / 6-1
830009Evander/Schori2020-10-05 17:30:006-4 / 6-22-6 / 6-3 / 7-66-4 / 6-22020-09-30 17:30:00
932009Team El Coto3-6 / 1-64-6 / 2-64-6 / 6-1 / 6-26-3 / 6-46-2 / 6-4
1022008Jenny/Frida2020-10-01 17:30:006-2 / 3-6 / 6-76-4 / 1-6 / 2-66-2 / 6-16-2 / 6-0
1114003Team MP0-6 / 0-64-6 / 2-63-6 / 4-62-6 / 1-66-2 / 6-3
1204000Team Jägersro Dam3-6 / 1-62020-09-30 17:30:002-6 / 4-62-6 / 0-62-6 / 3-6


Grupo 3
FrBuW.OPTLagM&MPiff & PuffMiniMiMelin-TimrupNäset KvartettenG&G
13400012M&M6-2 / 6-42020-10-01 19:00:008-6 / 6-46-3 / 6-26-4 / 6-1
1431009Piff & Puff2-6 / 4-62020-09-30 19:00:006-3 / 6-26-4 / 6-46-4 / 6-1
1521006MiniMi2020-10-01 19:00:002020-09-30 19:00:006-2 / 6-36-4 / 7-54-6 / 5-7
1613003Melin-Timrup6-8 / 4-63-6 / 2-62-6 / 3-62020-10-04 14:30:006-4 / 6-2 / 6-1
1713003Näset Kvartetten3-6 / 2-64-6 / 4-64-6 / 5-72020-10-04 14:30:006-2 / 6-2
1814003G&G4-6 / 1-64-6 / 1-66-4 / 7-54-6 / 2-6 / 1-62-6 / 2-6


Grupo 4
FrBuW.OPTLagBower/SalmbergTeam EMDLag AWLA ladiesEmKaTeam 79
19500015Bower/Salmberg6-3 / 6-36-3 / 6-36-3 / 7-56-7 / 6-1 / 7-66-0 / 6-1
2031009Team EMD3-6 / 3-62020-09-30 17:30:006-4 / 7-56-0 / 6-06-1 / 6-2
2131009Lag AW3-6 / 3-62020-09-30 17:30:006-3 / 2-6 / 7-66-3 / 6-16-2 / 6-2
2214004LA ladies3-6 / 5-74-6 / 5-73-6 / 6-2 / 6-77-6 / 6-34-6 / 4-6
2314004EmKa7-6 / 1-6 / 6-70-6 / 0-63-6 / 1-66-7 / 3-66-4 / 6-3
2414003Team 790-6 / 1-61-6 / 2-62-6 / 2-66-4 / 6-44-6 / 3-6


Grupo 5
FrBuW.OPTLagPadel sistersHusieladiesTeam NäsetCava 2000SoLLomalima
25400012Padel sisters6-4 / 6-26-3 / 6-22020-10-01 17:30:006-1 / 6-26-2 / 6-0
2631009Husieladies4-6 / 2-62020-09-30 19:00:006-1 / 6-26-2 / 6-16-3 / 6-1
2721006Team Näset3-6 / 2-62020-09-30 19:00:002020-10-05 19:00:006-1 / 6-36-2 / 6-3
2811003Cava 20002020-10-01 17:30:001-6 / 2-62020-10-05 19:00:002020-10-06 20:30:006-2 / 6-7 / 7-6
2913003SoL1-6 / 2-62-6 / 1-61-6 / 3-62020-10-06 20:30:006-2 / 6-0
3005001Lomalima2-6 / 0-63-6 / 1-62-6 / 3-62-6 / 7-6 / 6-72-6 / 0-6


Grupo 6
FrBuW.OPTLagIt simply worksPinatarTeam HAJJTeam SCTeam Da RosMariMari
31400012It simply works7-5 / 4-6 / 7-66-3 / 3-6 / 7-62020-09-29 17:30:006-1 / 6-47-6 / 6-2
3222008Pinatar5-7 / 6-4 / 6-74-6 / 6-4 / 6-72020-10-01 16:00:007-6 / 6-46-4 / 6-1
3323007Team HAJJ3-6 / 6-3 / 6-76-4 / 4-6 / 7-64-6 / 5-74-6 / 1-64-6 / 7-5 / 6-4
3420006Team SC2020-09-29 17:30:002020-10-01 16:00:006-4 / 7-56-2 / 6-22020-10-05 17:30:00
3513003Team Da Ros1-6 / 4-66-7 / 4-66-4 / 6-12-6 / 2-62020-10-01 17:30:00
3603001MariMari6-7 / 2-64-6 / 1-66-4 / 5-7 / 4-62020-10-05 17:30:002020-10-01 17:30:00