League Action&Trend Ladies League 2020 Runda 4
V = Vann, F = Förlorat, S = Slips, W.O = Walk Over, P = Poäng
Grupo 1
FrBuW.OPTLagTeam LianderTuvnersTeam SternsjöT.I.DThelljuBalls to the wall
121007Team Liander3-6 / 6-4 / 5-76-3 / 6-12020-04-14 17:30:002020-04-20 19:00:006-2 / 6-1
210003Tuvners6-3 / 4-6 / 7-52020-04-01 17:30:002020-04-16 19:00:002020-04-15 19:00:002020-04-20 19:00:00
311003Team Sternsjö3-6 / 1-62020-04-01 17:30:002020-04-08 17:30:002020-04-03 17:30:006-4 / 6-2
400000T.I.D2020-04-14 17:30:002020-04-16 19:00:002020-04-08 17:30:002020-04-18 10:00:002020-03-29 13:00:00
500000Thellju2020-04-20 19:00:002020-04-15 19:00:002020-04-03 17:30:002020-04-18 10:00:002020-04-06 19:00:00
602000Balls to the wall2-6 / 1-62020-04-20 19:00:004-6 / 2-62020-03-29 13:00:002020-04-06 19:00:00


Grupo 2
FrBuW.OPTLagLAG HasselMiniMiGogirlsUnderdogsBlue QueensPussPadel
720006LAG Hassel2020-04-07 17:30:007-6 / 7-52020-04-02 17:30:002020-04-06 19:00:006-3 / 6-1
810003MiniMi2020-04-07 17:30:006-2 / 7-62020-04-06 08:30:002020-04-05 17:30:002020-04-06 17:30:00
912003Gogirls6-7 / 5-72-6 / 6-77-5 / 6-7 / 7-62020-04-10 10:00:002020-04-08 17:30:00
1001001Underdogs2020-04-02 17:30:002020-04-06 08:30:005-7 / 7-6 / 6-72020-04-01 19:00:002020-04-04 11:30:00
1100000Blue Queens2020-04-06 19:00:002020-04-05 17:30:002020-04-10 10:00:002020-04-01 19:00:002020-04-09 16:00:00
1201000PussPadel3-6 / 1-62020-04-06 17:30:002020-04-08 17:30:002020-04-04 11:30:002020-04-09 16:00:00


Grupo 3
FrBuW.OPTLagBredlexLag AWTeam NäsetTeam MPPiff & PuffNäset KvartettenSunshine
1330009Bredlex2020-04-06 17:30:006-2 / 6-02020-04-15 17:30:006-1 / 6-07-5 / 6-22020-04-08 17:30:00
1421006Lag AW2020-04-06 17:30:006-3 / 4-6 / 7-66-3 / 3-6 / 7-52-6 / 0-6 / 2-62020-04-19 11:30:002020-04-15 17:30:00
1512004Team Näset2-6 / 0-63-6 / 6-4 / 6-72020-04-14 19:00:004-6 / 7-5 / 7-62020-04-20 17:30:002020-03-31 17:30:00
1612004Team MP2020-04-15 17:30:003-6 / 6-3 / 5-72020-04-14 19:00:002020-04-10 11:30:005-7 / 2-62-6 / 6-2 / 7-6
1712004Piff & Puff1-6 / 0-66-2 / 6-0 / 6-26-4 / 5-7 / 6-72020-04-10 11:30:002020-04-01 17:30:002020-04-05 11:30:00
1811003Näset Kvartetten5-7 / 2-62020-04-19 11:30:002020-04-20 17:30:007-5 / 6-22020-04-01 17:30:002020-04-13 16:00:00
1901001Sunshine2020-04-08 17:30:002020-04-15 17:30:002020-03-31 17:30:006-2 / 2-6 / 6-72020-04-05 11:30:002020-04-13 16:00:00


Grupo 4
FrBuW.OPTLagG&GMelin-TimrupCava 2000Team FLSoLMi-Ka
2030009G&G7-6 / 3-6 / 7-52020-04-14 19:00:002020-04-07 19:00:006-4 / 1-6 / 6-46-3 / 6-4
2121007Melin-Timrup6-7 / 6-3 / 5-74-6 / 6-2 / 6-32020-04-16 17:30:006-1 / 6-42020-04-02 17:30:00
2211004Cava 20002020-04-14 19:00:006-4 / 2-6 / 3-62020-04-21 19:00:006-3 / 4-6 / 7-62020-04-06 17:30:00
2310003Team FL2020-04-07 19:00:002020-04-16 17:30:002020-04-21 19:00:006-0 / 6-32020-04-23 16:00:00
2404002SoL4-6 / 6-1 / 4-61-6 / 4-63-6 / 6-4 / 6-70-6 / 3-62020-04-16 17:30:00
2501000Mi-Ka3-6 / 4-62020-04-02 17:30:002020-04-06 17:30:002020-04-23 16:00:002020-04-16 17:30:00


Grupo 5
FrBuW.OPTLagH&MLomalimaMariMariTeam 79Team HAJJTeam BeddingeTeam SC
2620006H&M6-4 / 6-02020-04-07 19:00:002020-04-08 19:00:002020-04-04 10:00:002020-03-31 17:30:006-1 / 6-2
2712004Lomalima4-6 / 0-62-6 / 6-2 / 6-46-7 / 6-0 / 6-72020-04-16 19:00:002020-04-21 17:30:002020-04-14 19:00:00
2811004MariMari2020-04-07 19:00:006-2 / 2-6 / 4-66-3 / 2-6 / 6-32020-04-01 20:30:002020-04-16 20:30:002020-03-31 17:30:00
2911004Team 792020-04-08 19:00:007-6 / 0-6 / 7-63-6 / 6-2 / 3-62020-04-02 17:30:002020-04-07 19:00:002020-04-16 17:30:00
3011004Team HAJJ2020-04-04 10:00:002020-04-16 19:00:002020-04-01 20:30:002020-04-02 17:30:0066-1 / 1-6 / 3-67-5 / 6-2
3110003Team Beddinge2020-03-31 17:30:002020-04-21 17:30:002020-04-16 20:30:002020-04-07 19:00:001-66 / 6-1 / 6-32020-04-19 13:00:00
3202000Team SC1-6 / 2-62020-04-14 19:00:002020-03-31 17:30:002020-04-16 17:30:005-7 / 2-62020-04-19 13:00:00